Avatar uživatele
anonym

Je dáno, kolik můžu dát palců jedinci denně, je ale také omezen i počet nominací ?

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, briketka10, anonym, gecco před 3139 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Vidíš já dávám nominace dost často právě
proto, když mi dojde těch 5 inkrim. bodů pro
jednoho uživatele … dříve to tak omezeno
nebylo mohlo se rozdávat myslím až 250 b.
z nominacemi nevím, jak to je já dávám každý
den, když tady jsem a nepamatuji na to, že by
mi někdy systém oznámil, že už nemohu jich
dát více.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
odik

Myslím že ne, ale nominace můžou dávat jen zlatí (možná i stříbrní), a tak by se očekávala nějaká soudnost …

Ono ale nominace se tady obecně moc nepoužívají … pak by to bylo lepší, protože ohodnocení (a body) dostane jen ta odpověď s nejvíce nominacemi a ne všechny nominované.

Upravil/a: odik

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Těžko říct, nikdy jsem nezkoušel dát ´dostatečný počet´ nominací (aby mi systém sdělil, že už nemůžu), podle tohoto – http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani se, asi, řídit nemůžeme – …
😉

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Mně „palce“ docházely jenom na začátku, dokud jsem jich měla jenom pět na den.
Teď jich mám dost, ale stává se, že ten, jehož odpověď chci ocenit, už „obdržel maximální počet ocenění“. Pak používám nominaci, u níž jsem ještě na žádný limit nenarazila.

PS:
Jak je to tu s těmi limity jednotlivým uživatelům?
To si pořád nemůžu zapamatovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Maximum je 5 bodů pro jednoho uživatele. Nominace už administrátoři neuděluji, jen tazatel může uzavřít otázku nominace.

Ke změně došlo asi před rokem – dříve zlatý mohl obodovat jednoho uživatele 25 body.
.
Jenže došlo ke změně, pozorný uživatel, který je zde delší dobu, určitě tuší důvody u snížení počtu bodů, stejně tak přístup adminů k navrhování nominací – třeba jen za pouhé odkazy nebo kamarádovi atd.

Jinak moc nechodím, takže bodování neřeším.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Ivzez – limit ´palců´ pro jednotlivého uživatele je 5 / den…

před 3139 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

ivzez: ono je to totiž dost zbytečné, si něco takového pamatovat :)

před 3139 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek