Avatar uživatele
dgfdgf

Je Coca Cola chutově plnohodnotnej nápoj? Uznávaj ho známí kuchaři jako třeba Jamie Oliver nebo Pohlreich?

Prodávaj jí v luxusních restauracích? Podle mě je třeba energy drink Monster dost dobrej ale samozřejmě se nemůže srovnávat třeba s dobrou whiskey. Chutnaj tyhle nápoje vám?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

…plnohodnotný nápoj je pivo (aby mě někdo neukamenoval, tak i víno), vyrobený z přírodních surovin, to, co tam jmenuješ „energy drink Monster“, je plný éček, chemie a všeho ostatního, to si raděj svoje trubky nechám zreznout od vobyčejný vody
… kofola je kofola, ať si říká kdo chce co chce (odpověď na CocaColu > a samozřejmě,že ji tam prodávaj).

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Coca Colu nepiju, je pro mě sladká, jako „cumel“ a nedělá mi
dobře ta sodovka v ní, to v žádném nápoji, kdo ji uznává, nevím.
Energy drink si kupuju 0,5l Imolu, ale musím si ji ředit, nemám ráda
to přesládlý pití a ještě si do sklenice dám limetku s ledem.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Cola není není žádný nápoj plnohodnotný, ale přeslazená břečka, něco jako plzeňské. Takže na otázku, zda piji tento nápoj, odpovídám ne!

Jugare, kdybys četl celou otázku, tak bys zjistil, že dgfdgf se ptá: „Chutnaj tyhle nápoje vám?“ a tak briketka „splnila“ požadavek a odpověděla správně, co ž ti nějak uniklo. Buď máš ještě ospalky nebo krví zalité oči.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Televizní kuchaři uznávají vždy to, co se finančně vyplatí. Pohlreich teď momentálně ve svém pořadu propaguje Becherovku (má jí stále na lince, i když s ní vůbec nevaří).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Cola není plnohodnotný nápoj. Přeslazená srajda.
V luxusních restauracích ji prodávají proto, že je to pro ně reklama za pěkný koruny.
Briketko, četla jsi dotaz?
Já jen že odpovídáš, co piješ, a neodpovídáš opět na otázku.
Dotyčný se neptal, co piješ ty.
Díky za pochopení.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Cola není není žádný nápoj plnohodnotný, ale přeslazená břečka, něco jako plzeňské. Takže na otázku, zda piji tento nápoj, odpovídám ne!

Jugare, kdybys četl celou otázku, tak bys zjistil, že dgfdgf se ptá: „Chutnaj tyhle nápoje vám?“ a tak briketka „splnila“ požadavek a odpověděla správně, co ž ti nějak uniklo. Buď máš ještě ospalky nebo krví zalité oči.

před 3062 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek