Glorien11

Je člověk vězněm pozemského bytí?

Nejlepší odpověď
BANAN93

Ne je jen na každém člověku jestli si ze života udělá vězení, ale nekteří lidé to mají těžší

Další odpovědi
badisko

tak tohle je fakt bl** otazka …vedes !!

Damiana

Může být, když se tak cítí. Skoro každý (krom slabomyslných jedinců) má někdy nějaký splín, nedaří se mu a připadá si na světě zbytečný. Ale neměl by se tím nechat pohltit. Uzavírat se sám v sobě, vyhýbat se lidem, společnosti, nemít žádný zájem, žádnou radost – to vyčerpává. Kdyby nic, tak se alepoň musí přinutit, ono to půjde. Pomalu, ale zlepší se to – když člověk najde něco, pro co žít. Láska zabírá vždycky a na všechno. To je pak přesně ta chvíle, kdy se z pesimisty stává optimista a z vězně pozemského bytí spíš dobrovolný zajatec nadpozemských rozkoší.

Nebo si to můžeš vyložit jako huxa a máš klid.:-)))

Pájo

Odpovím otázkou.
A není člověk vězněm pozemského bytí, nechá-li se zblbnout životem nadpozemským?

huxa

já rozhodně ne. už od malička jsem fascinován vesmírem a ubírám se touto cestou

Alesh

Ano, jsme tu všichni za trest. Brzo ale přijde Armagedon a všichni, co se budou modlit ke špatnému bohu, zemřou strašlivou smrtí. Ti ostatní budou vzati do nebe.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ar­magedon