broula

Je chyba v televizoru?

Je chyba v televizoru? Při sledování TV Thomson 32HU3263 dochází při přepínání kanálů nepravidelně ke krátkodobému vypnutí TV, asi po 5 vteřinách se však objeví obrazec Rozhraní…, pak běží od vrchu dolů Kódováno a hned nato naskočí obraz i zvuk programu, který jsem předtím sledoval. Přijímám kabelovou TV UPC. Někdy se to opakuje vícekrát za večer, jindy třeba jen jednou.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud se TV i vypíná, nebude problém v signálu…
Možný problém bych hledal v napájení (přepětí nebo podpětí v síti – nejspíše ale přímo v přístroji).

Další odpovědi
anonym

Změň providera.

Funna

taky mám UPC a tohle se nám ještě nikdy, ani na jedné ze 3 televizí nestalo…ale nedávno jsme byli na penzionu, kde LCD TV (co to byla za značka bohužel nevím) dělala přesně to samé co popisuješ…ale UPC neměli určitě…