Je chyba skutečně chybou?

Díky chybám je možné poznat co je správné a pokud nám chyby pomáhají tak nejsou přeci chybami ale jsou cestou k tomu abychom méně chybovali?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží na situaci

Zvykněte si, prosím, dávat do anket i „jiné nebo další možnosti“.
Chybovat je lidské, také se chybami člověk učí a díky nim zraje a moudří.
Vše je relativní, obvzlášť v této záležitosti.

Další odpovědi
Drap

Záleží na situaci

V podstatě jsi si odpověděl sám. Tak co po nás vlastně chceš ?

arygnoc

Záleží na situaci

no keď vám to tu vypľuvne erorr XXX, ie ste nadšený, nie je to chyba, ktorá vám pomáha (ale programátorovi áno).
keď si vy klepnete kladívkom po prste, je to vaša chyba, ja na to prídem, až keď sa klepnem ja. Pomohla mi Vaša chyba? nie?
chyby nie sú i ba o poznaní, ale o skúsenosti.
a tie musí každý zbierať sám.
i za cenu omylov, urobených chýb.

Barinka

Záleží na situaci

Doplňuji:
Jak tady už ěkdo psal Chybami se člověk učí . Je to Pravdivé uděláte nějakou chybu a poté ji nezopakujete.

mosoj

Záleží na situaci

Tak to jste objevil věc !! Já už v dětství ( a to je nějaký ten pátek) slýchával že „chybami se člověk nejlépe učí“ !

Jinak souuhlas s „očko“ !

Damiana

Záleží na situaci

Odpověděl sis sám.
Jen nechápu zařazení tvé otázky. „Zmateš“ tak ty uživatele, kteří mají nastavený odběr pro tuto kategorii. Nebo ti jde o počítače?