I am devil

Je chemie hodně těžká na základce?

Nejlepší odpověď
Drap

Pro někoho ano, pro někoho ne. Pokud má chemii někdo jako koníčka, tak ho určitě mrzí, že je chemie tak snadná.

Další odpovědi
savyla

Moc ne-akorát našptat se tabulku prvků a jejich značky je děs.A pak samozřejmě vzorečky,vzoreč­ky,vzorečky-jako Fyzika

RyuzakiKate

Na základce mě nebavila, raději jsem si dloubala vedle sebe do zdi a nechávala si sázet čtyřky a pětky. Myslím, že kdybych se k tomu postavila zodpovědněji, tak by mě bavila už od základky. Po přechodu na gympl to bylo to samé, na vysvědčení stěží čtyřka… Nu, a letos ve třeťáku mě začala bavit, pokud to bude možné, tak z ní chci maturovat… Když to tak vemeš, chemie je vlastně nesmírně zajímavá věda :)