Je Česká republika stále svrchovaný a samostatný stát?

Nejlepší odpověď
anonym

Jak se to vezme, naše republika je defakto rozprodaná cizincům, žádná morálka jenom každý hledí na to svoje,panuje tu rivalita, ale furt na tom nejsme nejhůř, ani nejlíp, prostě zlatý střed.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Není a nebyl. Dříve jsme se dívali a poslouchali východ, nyní to samé akorát ze západu.

ten který je

Někteří si to nepřejí.

http://s2.pos­timg.org/ck85dmt15/­Euro_Reich.jpg

mojitek

nebyl a nebude dle všeho

VeRe1983

De iure ano, de facto nikoliv. Poslední vyjádření Martina Schulze o tom, že kdo se nepodvolí kvótám na uprchlíky nemusí počítat s dotacemi o tom vypovídá. Tady se mi vybavuje vtip, že v SSSR byla za Stalina svoboda projevu. Ne tak už po projevu.

lexx

Barbakane, Ty píšeš z knajpy u šestého půllitru ? No nic ve zlém ale to nemůžeš myslet vážně…

arachis

Není a ani snad být nemůže,když jsme v unii,musíme poslouchat…

anonym

ten který je – Nepřejí?Hold některé věci jsou pro obyčejné smrtelníky mimo dosah a nezáleží na tom, co kdo chce, ale obrázek je to docela výstižný…

anonym

lexx, můžeš mi to svým mdlým rozumem vysvětlit?