Psychotic

Je česká fotbalová liga žen profesionální?

Profesionální, polo-profesionální nebo amatérská?

Nejlepší odpověď
anonym

Největší rozdíl mezi mužským a ženským fotbalem je u nás podle Havlase právě v profesionalitě soutěží. Zatímco muži si plně vydělávají fotbalem, ženy mají fotbal stále jako koníčka. Jen výjimečně jsou i české hráčky v první lize placené – nicméně jejich honoráře se pohybují v řádech tisíců (2 – 5000 Kč). Proto i naše nejlepší hráčky odcházejí hrát do zahraničí.
http://www.no­vinky.cz/zena/styl/2686­78-i-zeny-mohou-hrat-pekny-a-tvrdy-fotbal.html

Další odpovědi
anonym

aby byla pro mě profesionální, tak by se na to muselo dát koukat a na český ženský fotbal, se jako na hru samotnou, koukat nedá.