Bronzový

Je celkově více gayů, nebo lesbiček?

Doplňuji:
Kohut57> Budoucnost nevidím v tomto směru růžově, nebo vlastně ji vidím jenom "růžově". ....haha tak to mě zabilo :-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

kupodivu je více gayů. Uvedený zdroj je jen jedním z mnoha, které toto uvádějí. Ovšem kvalitních dat na toto téma je poskrovnu, neboť spousta lidí svou orientaci nepřizná, a když už, tak - jak píší ve zdroji - daleko spíše ji zapřou lesbičky než gayové...

Zdroj: uk. answers. yahoo. com/question/index?qid=2011041 1055047AADLatW

Další odpovědi:

Bronzový

Jednoznačně gayů, soudím podle toho co vidím a slyším v okolí i zprostředkovaně. " Muži ", jsou globálně větší prasata, s prominutím, jinak se to říci nedá. Ženy je však rychle dohánějí . Budoucnost nevidím v tomto směru růžově, nebo vlastně ji vidím jenom "růžově". Zajímalo by mne , jaké jich je procent , psávalo se , že tak 4 procenta , asi jako cikánů. Já byh to odhadl tak na 30 procent těch i těch, myšleno u nás. S vyšším postavením se procento gayů zvyšuje, kolik myslíte , že procento čítá ve vládě a na hradě. No 30 by bylo málo !!! Podotknete, vždyť mají partnerky či manželky. No právě , to je ta hrůza největší . Buď je podobojí, pak je to výše zmiňované zvířátko , nebo je to blamáž. Když už, tak jako bývalý ministr dopravy , pěkně s vývěsným štítem. Ať je jasno.

Zlatý

Pořádné statistiky neexistují a odhadnout si netroufám. Nezáviďte jim, vždyď je to pěkné, když se mají dva až tři rádi, na pohlaví nezáleží. A nebo ne ?

Bronzový

To je zbytečná otázka, protože kvalitní statistika neexistuje. Nakonec je to jedno, ale z vývoje by se slušelo říci, že 1:1.

Zlatý

myslím,že je více gayů a je to dobře, mají velký talent co se týče umění fotografie, malířství, módy, účesů, nebýt jich, tak by svět pokulhával v módě..

Pokročilý

Já si myslím, že je to vyjde na stejno. Rozdíl je pouze v tom, že tuto orientaci ženy více skrývají, proto muži - gayové jsou více na očích. Vliv na to, že ženy to více skrývají je cit a soucit s rodinou, ve které vyrůstaly, proto se ve velkém stává, ýe lesbička se raději vdá, má třeba i děti, ale ten rodinný vztah nefunguje. Zejména se jedná o dominy, které si vytypují pro zakrytí své orientace muže, spíše nepraktického /já tomu říkám přestudovaného/, který nepozná, že se jedná o lesbičku. Znám desítky takových případů.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.