Avatar uživatele
david22

Je celkově více gayů, nebo lesbiček?

Doplňuji:
Kohut57> Budoucnost nevidím v tomto směru růžově, nebo vlastně ji vidím jenom „růžově“. …haha tak to mě zabilo 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Damiana, briketka10, Petra09, Kohut57, tlamicka15 před 4416 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

kupodivu je více gayů. Uvedený zdroj je jen jedním z mnoha, které toto uvádějí. Ovšem kvalitních dat na toto téma je poskrovnu, neboť spousta lidí svou orientaci nepřizná, a když už, tak – jak píší ve zdroji – daleko spíše ji zapřou lesbičky než gayové…

Zdroj: uk.answers.ya­hoo.com/questi­on/index?qid=2011­0411055047AAD­LatW

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kohut57

Jednoznačně gayů, soudím podle toho co vidím a slyším v okolí i zprostředkovaně. " Muži „, jsou globálně větší prasata, s prominutím, jinak se to říci nedá. Ženy je však rychle dohánějí . Budoucnost nevidím v tomto směru růžově, nebo vlastně ji vidím jenom "růžově“. Zajímalo by mne , jaké jich je procent , psávalo se , že tak 4 procenta , asi jako cikánů. Já byh to odhadl tak na 30 procent těch i těch, myšleno u nás. S vyšším postavením se procento gayů zvyšuje, kolik myslíte , že procento čítá ve vládě a na hradě. No 30 by bylo málo !!! Podotknete, vždyť mají partnerky či manželky. No právě , to je ta hrůza největší . Buď je podobojí, pak je to výše zmiňované zvířátko , nebo je to blamáž. Když už, tak jako bývalý ministr dopravy , pěkně s vývěsným štítem. Ať je jasno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Pořádné statistiky neexistují a odhadnout si netroufám. Nezáviďte jim, vždyď je to pěkné, když se mají dva až tři rádi, na pohlaví nezáleží. A nebo ne ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

To je zbytečná otázka, protože kvalitní statistika neexistuje. Nakonec je to jedno, ale z vývoje by se slušelo říci, že 1:1.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

myslím,že je více gayů a je to dobře, mají velký talent co se týče umění fotografie, malířství, módy, účesů, nebýt jich, tak by svět pokulhával v módě..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jaza

Já si myslím, že je to vyjde na stejno. Rozdíl je pouze v tom, že tuto orientaci ženy více skrývají, proto muži – gayové jsou více na očích. Vliv na to, že ženy to více skrývají je cit a soucit s rodinou, ve které vyrůstaly, proto se ve velkém stává, ýe lesbička se raději vdá, má třeba i děti, ale ten rodinný vztah nefunguje. Zejména se jedná o dominy, které si vytypují pro zakrytí své orientace muže, spíše nepraktického /já tomu říkám přestudovaného/, který nepozná, že se jedná o lesbičku. Znám desítky takových případů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Odpověď na tuto otci není jednoznačná, jelikož přesné statistiky neexistují. Sexuální orientace je velmi osobní věc a mnoho lidí ji nemusí otevřeně sdílet. Zkusme se podívat na několik zdrojů, které nám mohou dát alespoň přibližný obrázek:

  1. Gallup poll provedený v roce 2017 v USA ukázal, že 4,5% amerických dospělých se identifikovalo jako gay, lesbické, bisexuální nebo transgender. Z tohoto procenta se 3,9% mužů identifikovalo jako gay a 4,4% žen se identifikovalo jako lesbické nebo bisexuální.
  2. Ve Velké Británii, podle průzkumu ONS (Office for National Statistics) z roku 2017, 2,2% dospělých mužů a 1,1% dospělých žen se identifikovalo jako gay nebo lesbické.

Obecně lze říci, že průzkumy často ukazují, že muži se častěji identifikují jako gay než ženy jako lesbické. Ale je důležité si uvědomit, že všechny tyto statistiky jsou založené na lidech, kteří se otevřeně přiznali k tomu, že jsou gay nebo lesbičky. Skutečné procento může být mnohem vyšší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek