DusanOrlik

Je časopis Bravo i pro kluky?

Zdravím,odebíráte časák Bravo? (rozhodně se neptám na Bravo Girl!!!)Je Bravo dobrrej časák pro kluky?A kolik stojí?Díky za info.

Nejlepší odpověď
martin14

Jasně že je i pro kluky já sám si ho kupuju pořád.

Další odpovědi
Nanoon

Bravo je možná i pro kluky, nic to ale nemění na tom, ze tento časopis je o (s prominutím) h*vně. Je to brak. Ale nic proti vkusu ;)

Alesh

Bravo

Časopisy pro děti a mládež / čtrnáctideník / čtvrtek

Nejčtenější časopis pro teenagery v ČR udává trendy již 19 let!

Cena: 29,00 Kč

Zdroj: http://www.bau­ermedia.cz/ca­sopisy/bravo/

Drap

Pokud umí číst a líbí se jim , tak určitě.Kolik stojí netuším, nikdy jsem ho neviděl

slad08

Myslím, že takový neexistuje. Pro kluky je jen ABC. A navíc jaký kluk by mohl číst takovéhle časopisy pro malé puberťáky.
.