Katru7

Je Breakdance pro menší lidi? (myslím výškou)

Ahoj,chtěla bych chodit do Breakdance,ale všichni mi říkají , že to není pro mě, že jsem moc vysoká,,,měřím 174 cm, mám 12, a jsem sportovní typ,chtěla jsem chodit do basketballu nebo tak,ale nikde poblíž není…tak díky za odpověď
Doplňuji:
A taky jestli je Breakdance jen pro kluky

Odpovědi
manon

Není jen pro kluky (i hokej tak kdysi vypadal a fotbal taky :) ), ale výška problémem být může, vše, co souvisí s gymnastickými prvky jde lépe menším – ovšem každé pravidlo je od toho, aby ho někdo porušil a třeba jsi výjimka – co my víme.

Capik166

Problém určitě není. Možná ti něco pude hůř a něco zae líp. Jde o to trénovat.. Pokdu opravdu chceš hrát basket, tak třeba dojížděj. Udělej vše pro to, aby sis splnila sen, pokud jím je Break nebo basket 🙂

Bullit

Ahoj :) meřím 175cm a dělám break dance cca 6 let. Na výšce, nebo váze vůbec nezáleží :) Záleží jen na tom jestli tě to bude bavit. Třeba já si život bez tance už nedokážu ani představit. Určitě to není jen pro kluky :) Znám spoustu slečen co ho tančí. A některým to jde dokonce o dost líp než klukům :D :) Určitě jdi do toho!! Bude to sice veliká dřina, ale postupem času sama uvidíš, že ta dřina za to stojí! :)