Avatar uživatele
Katru7

Je Breakdance pro menší lidi? (myslím výškou)

Ahoj,chtěla bych chodit do Breakdance,ale všichni mi říkají , že to není pro mě, že jsem moc vysoká,,,měřím 174 cm, mám 12, a jsem sportovní typ,chtěla jsem chodit do basketballu nebo tak,ale nikde poblíž není…tak díky za odpověď
Doplňuji:
A taky jestli je Breakdance jen pro kluky

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Bullit před 4265 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
manon

Není jen pro kluky (i hokej tak kdysi vypadal a fotbal taky :) ), ale výška problémem být může, vše, co souvisí s gymnastickými prvky jde lépe menším – ovšem každé pravidlo je od toho, aby ho někdo porušil a třeba jsi výjimka – co my víme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Capik166

Problém určitě není. Možná ti něco pude hůř a něco zae líp. Jde o to trénovat.. Pokdu opravdu chceš hrát basket, tak třeba dojížděj. Udělej vše pro to, aby sis splnila sen, pokud jím je Break nebo basket 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bullit

Ahoj :) meřím 175cm a dělám break dance cca 6 let. Na výšce, nebo váze vůbec nezáleží :) Záleží jen na tom jestli tě to bude bavit. Třeba já si život bez tance už nedokážu ani představit. Určitě to není jen pro kluky :) Znám spoustu slečen co ho tančí. A některým to jde dokonce o dost líp než klukům :D :) Určitě jdi do toho!! Bude to sice veliká dřina, ale postupem času sama uvidíš, že ta dřina za to stojí! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek