Hanz Blažek

Je Božkov Vodka v pořádku, bez obsahu methanolu ?

Máte zkušenost, pili jste v poslední době lahev této vodky a byla v pořádku ?

Nejlepší odpověď
Bedy

U Božkova bych o kvalitě nepochyboval. Neměl jsem přímo vodku, ale rum.
Při nejhorším ohřát na 70°C nebo zapálit a uvidíte 😉

Další odpovědi
ten který je

Možná Vám pomůže tento odkaz:

http://www.pij­bezpecne.cz/

Alesh

Nesmíš toho tolik vychlastat, pak blbě vidíš i z ethanolu. 🙂

honza19hk

nedávno jsem vypil pulitrovku božkovky a nim mi není a i vidím,takže asi závadná nebude.Tedy aspoń ta moje nebyla.

huxa

od božkovu piju rum, také se mnou půl litr nic neudělala :( vážně nic :(

terry

Pokud to je opravdu Božkov, pak bude asi OK.