Nikoltyna

Je blbé nosit PARA náramek na okrasu?

Upletla jsem si para náramek a strašně se mi líbí ale nevím jestli to není blbí nosit třeba jen tak do školy a ven…jaký máte názor

Nejlepší odpověď
Nevíteto?

Myslím, že to není vůbec „blbý“, zvlášť, když si ho upletla sama 🙂

Další odpovědi
anonym

Blbé?
Proč by to mělo být „blbé“ – pokud ten špagát, případně, umíš použít…
😉
Pokud ale chceš nosit něco, k čemu nemáš důvod a vztah, je to hloupé…

anonym

Není to blbé, proč? Když ti teda ladí se stylem oblečení

Nazdar Bazar

„blbí“ není „PARA“ náramek ale tenhle dotaz . Čistě logicky strašně se ti líbí a přijde ti to blbý nosit na veřejnosti… No to mi hlava nebere…

Džanička

Samozřejmě ho nos.. Para náramek je pěkný, upletla sis ho sama, já když kolikrát vidím co lidi nosí, tak nechápu.. Ale podle této otázky bych pochopila, že nejde o to jestli to není blbé, ale o to že ty se spíš stydíš ho nosit, proto se ptáš nás ostatních.. Nemám pravdu??

setapouch

To, co a proč nosíš, je jen tvoje věc a nikomu (s výjimkou tvých případných zákonných zůstupců a zákonem zakázaných věcí) do toho nic není.