Georgo2010

Je bezpečné smazat veškerý obsah ze složky windows\installer nebo raději ponechat i staré instalátory?

Odpovědi
Michal Kole

NEMAZAT, protože by Vám pak některé aplikace nešli odinstalovat

arygnoc

inštalátory nemažem, nechávam ich, nechce sa mi potom zháňať prípadné .dll apod.
ani som neuvažoval o ich vymazaní, počítam, že win by to urobil sám, keby ich už nepotreboval.
je to necelé giga na disku, takže ma to netrápi.