Dan-Bohm

Je bezpečné něco koupit na stránce Bazos.cz?

Bojím, aby mě někdo nějak nepodvedl! Nebo něco podobného!

Nejlepší odpověď
zjentek

to není bezpečné nikde ..ani v kamenným obchodě ;q

Další odpovědi
Luxx

obecně se to tvrdit nedá… vše je o lidech.. to samé platí pro Aukro, Sbazar atd.
já už jsem na bazoši kupovala dost věcí a problém nikdy nebyl… taky už jsem tam i něco prodala a rovněž žádný problém nebyl…

lexx

jo ale osobní odběr a platba na místě při převzetí

bolak

Nevím jak na bazosi, ale na Aukru vracej peníze, navíc je tam i hodnocení nákupů, a sbazar maže účty, když někdo páchá podvody, a myslím že by měli být schopní i zablokovat IP adresu.

Mapel

Je to jen o poctivosti prodejce. Web to nezaručí nikdy.

ivzez

Na stránce Bazoš.cz se nic koupit nedá. Jde jen o inzertní web, který nic neprodává. Kupní smlouvu uzavírá kupující s prodávajícím (nikoliv s webem).

Nákup/Prodej je stejně bezpečný jako všude jinde.
Dodržíte-li určitá pravidla (neposílat peníze předem,
přebírat zboží osobně, apod.), nemáte se čeho bát.