Danii

Je bezpečné nakupovat pomocí kred. karty na wish.com?

Je bezpečné nakupovat pomocí kred. karty na wish.com? Mám tam zadat číslo kreditní karty, jinže kde mám jistotu že mi nevyberou všechny peníze?

Nejlepší odpověď
chachar1922

Tam bych nenakupovala vůbec.
Nesetkala jsem se zatím s kladným hodnocením – to si radši dát tu práci a výrobek najít na Aliexpressu.

Další odpovědi
Radius

A co si udělat účet u banky, kde se neplatí vůbec žádné poplatky a mít debetní kartu a s tou platit v obchodech (mít bezkontaktní karta) a také s ní platit na internetu, a nemít tam moc peněz. Poslat si tam z hlavního účtu (který je navíc spořící – i když úrok je malý) jen něco a mít jistotu (že nemůžu přijít o větší částku). Pravidelně si tam posílat jen menší částky (to lze i nastavit, aby se tam částky posílaly automaticky každý měsíc). Pokud budu kupovat něco dražšího – lze tam peníze předem převést (jen malinko vyšší částku než budu platit) pomocí int. bankovnictví z PC.

marci1

Možná, že ano. Většina zákazníků ale není spokojena s kvalitou zboží. Jedná se převážně o laciné věci v japonském stylu.
http://www.emi­mino.cz/disku­se/zkusenost-s-eshopem-wish-205532/

Danii

Právě že s Aliexpressem nevím.. sice tam mají taky spoustu věcí.. ale je to anglický shop.. já se v těhlech věcech vůbec nevyznám a prostě přes ten wish mi to přijde přehlednější. Jelikož přes Allie. tam mají že třeba je jeden výrobek z číny, druhý z anglie… a pak mi třeba napíšou že ho zrovna vypprodaly a pošlou jen něco.. nevím no.