Je bezpečné nakupovat pomocí kred. karty na wish.com?

Je bezpečné nakupovat pomocí kred. karty na wish.com? Mám tam zadat číslo kreditní karty, jinže kde mám jistotu že mi nevyberou všechny peníze?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Tam bych nenakupovala vůbec.
Nesetkala jsem se zatím s kladným hodnocením - to si radši dát tu práci a výrobek najít na Aliexpressu.

Další odpovědi:

Pokročilý

A co si udělat účet u banky, kde se neplatí vůbec žádné poplatky a mít debetní kartu a s tou platit v obchodech (mít bezkontaktní karta) a také s ní platit na internetu, a nemít tam moc peněz. Poslat si tam z hlavního účtu (který je navíc spořící - i když úrok je malý) jen něco a mít jistotu (že nemůžu přijít o větší částku). Pravidelně si tam posílat jen menší částky (to lze i nastavit, aby se tam částky posílaly automaticky každý měsíc). Pokud budu kupovat něco dražšího - lze tam peníze předem převést (jen malinko vyšší částku než budu platit) pomocí int. bankovnictví z PC.

Zlatý

Možná, že ano. Většina zákazníků ale není spokojena s kvalitou zboží. Jedná se převážně o laciné věci v japonském stylu.
http://www.emimino.cz/…

Diskuze k otázce

Danii

Právě že s Aliexpressem nevím.. sice tam mají taky spoustu věcí.. ale je to anglický shop.. já se v těhlech věcech vůbec nevyznám a prostě přes ten wish mi to přijde přehlednější. Jelikož přes Allie. tam mají že třeba je jeden výrobek z číny, druhý z anglie... a pak mi třeba napíšou že ho zrovna vypprodaly a pošlou jen něco.. nevím no.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 414
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.