petrlysacek

Je bezpečné kupovat z deep webu?

Dobrý den, chci koupit Paypal účet a deep webu s dobitými 700e… Cena mě výjde na nějakých 100 dollarů… Jde o to, že nevím odkud peníze pocházejí (jestli jsou kradené, nebo tak něco) Tak se ptám jestli nebude problém když tím paypal účtem budu platit na Alze (bojím se nějakého trestního stíhání, nebo tak něco) Předem děkuji za normální odpovědi 🙂

Odpovědi
cochee

Jen se boj.

mirekborek

Pokud nedůvěřuješ nedělej to ;)

Lgee

Kamarád si koupil PayPal účet s 3800$ za 400$ a nic v pohodě.. asi před 2 roky.
Ale je to o držku…

petrlysacek

Tomuto webu důvěřuju (kamrád odtamtud hodněkrát nakupoval.. jde jen o to že se bojím následků…