ReHu

Je bezpečné kupovat vstupenky přes inzerci? Konkrétně na Bazoši na Čtyři dohody. Do klubu Lávka na Duška.

Nejlepší odpověď
marci1

Myslím, že bezpečné to není. Pokud však po tomto představení J. Duška velmi toužíš, tak to riskni, jak jinak sehnat vstupenky, když je vyprodáno ? 🙂

Další odpovědi
McArthur

Čtyři dohody jsou super, ale na Bazoši bych je nekupoval. To představení hrají stále, takže bych si raději počkal na další termín.