Mravenec

Je bezpečné kupovat auto z AAA Auto ?

Tak si to vezmeme. Cena 25,000 (údajně 5,000 sleva)
Registrace 2001
Tachometr 201 476 km
Motor 1.4, 44 kW, Benzín
Převodovka 5 stupňů
Karoserie Hatchback, 5 míst, modrá
Stupeň výbavy Classic

Obsahuje : mlhovky, airbag, centrál, servo, a dokonce i autorádio.

Je vůbec něco takového bezpečné ?

Nejlepší odpověď
gecco

Co myslíš tím „bezpečné“??
😉
V Áčkách tě prodavač nepřepadne…
Pravděpodobně se tam, při zachování jisté opatrnosti, ani nezraníš…
___
Ale prodávajícímu nevěř ani pozdrav – a vezmi si sebou někoho, kdo se v autech aspoň trochu vyzná. Prověření VIN přes Cebii považuju za naprosto samozřejmé a nutné.
___
Na druhou stranu – ne, že by na tom byly jiné bazary lépe…
😉
Počítej prostě s tím, že ani to, co vidíš na vlastní oči, nemusí být nutně pravda.
😉
___
Nejvíce se – obecně, vyhýbej autům ´s historkou´ o tom, jak bývalí majitelé byli důchodci, kteří auto šetřili pro vnučku a ta je nyní nechce (zejména v D je takové ´opečovávání´ auta pro vnučku obvyklé – auta se tam dědí po celé generace).
😉

Další odpovědi
panxnotdead

Nekupovat!! V AAA jdou tachometry dolů, auto bude mít min 300 000 + skryté závady. Vlastní zkušenost

anonym

jestli myslíš bezpečné auto, tak i podstatně mladší, může být podstatně nebezpečnější. mám u svého auta podobné parametry, jako jsou popsány výše a auto včera prošlo bezpečně STK a cena je podobná, jen proto že mám LPG do roku 2020, tak je o něco vyšší. samozřejmě pokud bych za poslední dva roky nevyměnil všechny opotřebované podvozkové díly, tak by se s tím jezdit nedalo

bolak

To že někdo koktá ještě přece neznamená že je to podvodník.

ReHu

V AHA to je téměř stejné jako v ostatních autobazarech.
Přetočené tachometry a závady často maskované a tajené.
Z bazaru bych auto bez dobrého osob.kontaktu nekupovala.

kubimi

Stejně bezpečné, jakou koupit napřímo. Pokud bereš 13 let staré auto za pár korun, dá se očekávat, že to není žádná funglovka. A taky jsi nenapsal značku…

Blazkowicz

Bezpečné to je, Áčka si dávají dobrý pozor co vykupují, takže ti nákup kradeného auta či něčeho podobnýho nehrozí. Cena je nízká, takže žádnej zázrak čekat nemůžeš. Jak už psali přede mnou, vem si s sebou někoho kdo autům rozumí.

BlacksmithM

Je to starý. Na zaježdění nebo doježdění může být v pohodě, ale nejlepší roky má za sebou. Pokud ho koupíš s tímhle vědomím, tak může být v pohodě a ještě ho užiješ. Pokud ho koupíš s tím, že to bude nový auto zapláčeš.