Je bezpečné jezdit tento rok na Nový Zéland?

Chtěl bych tam jet s mojí rodinou.Je to bezpečné?

Nejlepší odpověď
panenka

Včera jsem mluvila se svou sestřenicí která tam žije 8 let ptala jsem se jí jestly je to tam takové jak ukazují u nás v televizi a jestly se k ní může normalně jet.Řekla mě že minulý týden bylo pár letů zrušeno že ani Teta k ní proto nemohla odcestovat že si to přesunuli ten let na příští týden k ní .Tak si myslím že pokud poletíte příští týden mělo by to být už bez problémů. Kdyžtak se poptejte v Cestovce ještě před odletem oni vám tam určitě řeknou více

Další odpovědi
tom004

Podle mne je to stejné,jako chtít vědět,jestli je lepší jít ráno do práce pěšky, použít auto nebo třeba autobus.