ondricke

Je bezpečné jet do Nizozemska, když byl vedle v Belgii ten útok???

Vím, že to bylo v Belgii a ta je kousek dál, ale já jedu do Amsterdamu a bojím se, že by se tam mohlo něco stát.
Doplňuji:
Jsem to dostal na narozky a to bylo dříve, než tam byl ten útok

Nejlepší odpověď
arygnoc

tak tam nechoďte.

bomba ale môže vybuchnúť i vo vašej hornej dolnej.

;-Q

Další odpovědi
zzzlatokopka

Stát se může něco i doma, to by ses nikdy nikam nepodíval. Myslím si, že je zbytečné tak panikařit.
Amstr je parádní, hned na hlavním nádraží uvidíš to obrovské parkoviště jízdních kol:-))) Hezký je ten hlavní bulvár, vedou z něj uličky ke kanálům, taky náměstí se lvem, zajdi i do přístavu a k moři. Pohybovat je lepší se MHD, autem je to tam na prd. Pozor na zoděje a feťáky:-((( To je asi jediné negativní v Amstru.

Awe

Nebuď paranoidní
Doplňuji:
Aneb…Kdo se bojí, nesmí do lesa

ten který je

To nic není, to jen pár duševně chorých mladíků udělalo takovou neplechu.Jinak bys měl vědět že islám je náboženství míru a tolerance ty rasisto a islamofobe.:-)

JájsemRaibek

Úplně stejné, jako by ses ptal jestli je bezpečné jet na Slovensko, když hned vedle je Ukrajina.