jjj123456789

Je bezpečné jet do Kyjeva?

Nejlepší odpověď
setapouch

Ano. Kyjev je v oblasti, kde se nebojuje. Zatim.

Další odpovědi
zjentek

v bezpečí nejseš nikde, kde můžeš potkat agresora

pondělí

Pokud máš rád američany,tak tam jeď,je jich tam pomalu víc než domorodých,jen s tím rozdílem,že titi amíci jsou z různých tajných vojenských složek,
A také jestli chceš podporovat vraždění a to i dětí a žen.
Jinak raději pokud tam pojedeš,tak nemluv a nikam nechoď,tak to bylo před lety i v chorvatsku,kři­vej pohled a končils

mosoj

V pohodě , ale musíš mít hodně dolarů na úplatky.

Mirdas

Souhlasím s Mosojem.
O korupci jaká panuje v těchto zemích se s naší nedá naštěstí ještě srovnávat.
Proto ti Ruští „domorodci“ mají konta výhradně právě v dolarech.