Bronzový

Je "běžný prostředek" běžně k dostání ??

Možná, že už televizi beru opravdu moc do detailů ale když přehlédnu skvělé učinky některých prostředků co vyčistí skvrnu z druhé strany skla apod. zajímalo by mě co je to za prostředek s nálepkou "běžný prostředek" co skvrny nedokáže odstranit tak perfektně jako ostatní. Je předhazován v každé reklamě od všech značek, pokaždé prohrává souboj a je vždy dražší ALE já ho za boha nikdy neviděla v žádném obchodě... OTÁZKA ZNÍ: je šance že existuje v reálném světě ??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Běžný prostředek je ten, který není značkový a nemá reklamu, i když je kolikrát účinější, levnější a většinou i české výroby.

Další odpovědi:

Zlatý

Každý zde píše o tom, že ten běžný prostředek je vlastně neznačkový, ale to není pravda. Jak už bylo uvedeno, nesmí se říct v reklamě, že výrobek A má menší učinnost než ten náš výrobek B.
Reklama je o tom, aby přesvědčila spotřebitele, že právě tento výrobek je ten nejlepší než ostatní.

Je to jinak. V zákoně o reklamě je, že nesmí žádná značka hanit tu druhou značku, jen vychvalovat tu svoji. Takže Běžný přípravek/prostředek je/jsou ty ostatní značky.

Zlatý

Mě ty reklamy také pijou krev. A ty nelogické maximálně.
Bílá je bělejší každé 4 měsíce a běžný prostředek........
A výrobky ani nefungují. Ví to většina zákazníků už léta, všichni tu reklamu platí, ale stále ještě zbývají tací, kteří to chtějí párkrát vyzkoušet.

Bronzový

Ono záleží i na tom,kdo jaký prostředek považuje za běžný .Já si myslím,že se v reklamě skrytě myslí i na cenu.Pro někoho dát za prášek na praní / nemyslím velké balení / třeba 500 Kč je normální a někdo si takové peníze nemůže dovolit utratit.Takže pro každého může být formulace : "běžný"různá.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.