jjj123456789

Je Batman muslimka?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Podle vohozu je to muslimka ve spodním prádle:-DDD

Další odpovědi
led

Batwomen by snáď, ako žena mohla…
ale Batman… navonok vyzerá ako muž, takže do háremu by ťažko mohol
Masky, ktoré tieto komiksové postavy používajú s naivitou 20tych rokov minulého storočia, s dneskom majú spoločné len to čo aj Káčer Donald a Pepek námorník, naivný humor. Akéže schovávanie sa za masku zakrývajúcu tvár okolo očí, keď vás oči same prezradia, a Batman v búrke, tradičnom šate muslimských žien, bez ohnivého pohľadu, veď potom by to ani nebol on.