Dismas

Je barbarství udělat toto s reliéfem?

http://jdem.cz/bwqfg4

Nejlepší odpověď
led

Ak myslíte prerušenie krásnych budovateľských pracovných výjavov na priečelí reštaurácie v Karolinke na Beskydskom pomedzi tou reklamou na pivo, máte plnú pravdu, je to barbarstvo.
Kde začína vládnuť mamon, umenie sa stráca.

jamar28

led: Já myslím, že da Vinci, Michelangelo, Rafael a další profesionální umělci štědře dotovaní obrovskými sumami peněz od bankéřů a jiných pracháčů by nesouhlasili.

led

Tak ako diela da Vinciho, Michelangela, Rafaela, tak aj takéto diela sú svedectvom doby, histórie človeka