Jájuš

Je Balea přírodní kosmetika?

Odpovědi
Kepler

Žádná kosmetika není přírodní, příroda nic takového nevymyslela. Snad jen ejakulát vyhlazuje vrásky na obličeji.

terry

Moc tomu nevěřím.
A…záleží na tvému pohledu na přírodní produkty.
Dle legislativy stačí malé množství přírodních látek, aby výrobek mohl být označován za přírodní.
Je potřeba si uvědomit, že, pokud požaduji, aby, např. krém vydržel několik týdnů, musí se použít konzervanty. A v přírodě nic nevydrží dlouho bez zkažení.
Odpověď by byla na delší diskusi.

lota

Já myslím že ano

HelloDarknes

Jájuš, Balea přírodní vážně není, je to jen další chemický koktejl z drogerie, tak co by také člověk čekal za ty nízké ceny, kvalita je nulová, a nějaké alergické reakce bych se vůbec nedivila. Raději si třeba mýdlo vyrobím doma díky webu https://vitali­tis.cz/, kde najdu spoustu takových tipů a potom nemusím mít žádný strach.

Michálek1245

Já myslím, že tohle přírodní kosmetika není, nicméně ono která kosmetika je dneska stoprocentně přírodní. Nechci se nikoho dotknout, ať každý pioužívá to co chce a to co se mu líbí, nicméně prostě vždycky je dobré se poradit. :) Respektive nechat si poradit od někoho, kdo tomu opravdu rozumí. :)

Pepina7897

Dobrý den, Balea je značka kosmetiky, která je dostupná v drogeriích a nabízí širokou škálu produktů. I když Balea vyrábí některé produkty s přírodními složkami a se snahou o ekologii, tak není úplně přírodní kosmetikou. Její produkty mohou obsahovat i chemické složky. Proto si kupuji přírodní kosmetiku z internetových stránek https://www.all-the-best.eu/. Přeji hodně štěstí při výběru.