taxio

Je až překvapivé …

jak se dětský seriál Šmoulové zas vrátil.Dokonce jak sem se dozvěděl že je mají v oblivě i děti starší 10 let :).Co si myslíte vy? Je to udivujcí?

Nejlepší odpověď
Deli

Naše desetiletá dcerka taky kouká.
Je to pochopitelné, paňáčci jsou hezcí, příběhy jsou o dobru a zlu, dobro vítězí, tak se to dětem líbí. Je to tak dobře, i dnešní velké děti, ač ovládají počítače, mobily a MP3, potřebují ke svému dětství tyhle pohádky… A potřebují i ty klasické, české, jen jim je zapomínáme servírovat. Škoda.

Další odpovědi
hanny 2

To totiž v Albertu udělali akci se šmoulama – za každých 200kč nákupu 1 šmoulí kartičku s obrázkem ve 3D,kartičky se skládají do Šmoulího alba – a děti si mezi sebou vyměňují ty obrázky,které mají 2×,za ty co ještě nemají.Pak se s tím dá hrát nějaká hra,až je to kompletní.Totálně zblbly děti,které nutí matky chodit tam nakupovat – dobrý obchodní tah!

Děda Louda

Nic překvapivého v tom nevidím. Pouhý reklamní fígl.

Rocker

Je to lepší,než japonské seriály typu Pokémon.Nejhorší,co jsem kdy viděl ale byli Teletubies,to byla neuvěřitelná slátanina,ale malýmu tenkrát byly 3 a díval se na ně.

lejla37

Já na to taky se ségrou koukám… docela mě to baví… =D

DejfCold

je mi 14 a dívam se na ně taky :D