V.3.S.K

je avi stejné jako mpeg4

telefon lg kg 500 má video přehrávač který má přehrát soubory typu mp3,mpeg4,wmv­,aac+.Nahrál jsem soubory avi ale nejdou přehrát.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Formáty audiovizuálních dat

Obrázky APNG • BMP • GIF • HDP • JPEG • JPEG 2000 • MNG • PCX • PNG • SVG • TIFF • WBMP • XPM

Video MPEG-1 • MPEG-2 • MPEG-4 ASP • H.264 (MPEG-4 AVC) • HuffYUV • RealVideo • Theora • Dirac • WMV

Zvuk AAC • Apple Lossless • AC-3 • AMR • ATRAC • FLAC • G.711 • G.729 • MP3 • MOD • Speex • Vorbis • TAK • WAV • WMA • Musepack

Kontejnery AVI • Ogg • MPEG • QuickTime • ASF • MP4 • Matroska

z toho vyplývá,že musí mezí nimi dojít k převodu.převod pomocí MediaCoderu viz link:
http://digital­ne.centrum.cz/me­diacoder-sikovny-pomocnik-pro-prevod-formatu/

Další odpovědi
denimirl

avi a mpeg4 jsou dve rozdilne veci,proste to prekonveertuj a hotovo