Je aplikace do MT se záznamem zvuku?

Jistě, ve svém MT mám záznam zvuku, ale já potřebuji takovou aplikaci, která se automaticky zapne při nějakém hluku (klepání, zvonění, mluvení… ) a sama se opět vypne a záznam se uloží do MT ?

Odpovědi
protonaut

Ano, takové aplikace samozřejmě existují. Ale ty jsi nějak zapomněla napsat, o jaký MT s jakým operačním systémem se jedná.
Například pro chytrý telefon se Symbianem: http://forum.n73­.eu/viewtopic­.php?f=4&t=13803
Doplňuji:
Pro „hloupé“ telefony pravděpodobně nic takového neexistuje