Maniac 08

Je amazonan oranžovokřídlý schopný volně se proletět bez kšírů???

jde o to že mam za dva tydny narozeninywa mama a tata mi dovolili vyberat si papouška nesmí to však byt ara :( a ja bych moc chtěla amazoňana oranžovokřídlé­ho,ale skoro nikde o nem nic moc nepíšou.takže jestli něco o tom víte tak prosím poradte.a mama s tím papouškem souhlasí a prosím řeknete co si o tom papouškovi myslíte.

Odpovědi
MoroAirWolf

No,myslím si,že jestli bude létat po domě,tak může být i bez kšír.A přeji ti hodně štěstí k tvým budoucím narozeninám 🙂