Liii

Je Alan Rickman asexual?

Nejlepší odpověď
marci1

Možná ano, možná ne. Důležité pro diváky a fanoušky je, že je výborný herec.

Další odpovědi
iceT

Proč?

Monyszek

Pokud to někde neřekl v rozhovoru, tak buďto není nebo je to jen jeho soukromá věc, jinak se to těžko dozvíme. Ale myslím, že ne.

alenad

:) to teda nevím jestli je asexual , ale metrosexsual určitě ne :))

led

(u človeka) Nie je dôležité, aký x.sexuál je, ale dôležité sú jeho činy, jeho konanie.
Umenie herectva je aj v dokonalej pretvárke, hraní, prevtelení sa do iného človeka.
Môže sa vám stať, že v človeku spoznáte jeho herectvo, až keď odíde. Neposudzujte podľa klamných -zaručene overených- médií, či agentúre JPP (Jedna Pani Povedala)