Pokročilý

Je aktualizace verze Androidu v mobilu důležitá?

Chci si koupit mobil Lenovo A6000, kde by měla být prý přednastavená verze Androidu 4.4 cosi... a když si pročítám recenze na daný telefon, ta je s ním většina lidí +/- spokojená, ale jedinou výtku, kterou dost často zminují je ta, že když aktualizovali verzi androidu na 5.0 Lollipop, tak se jim začal mobil hrozně sekat a byl skoro nepoužitelný...

A jelikož jsem mobilní lajk, chci se zeptat zkušenějších - Je opravdu důležité, aby měl daný mobil nejnovější aktualizaci, nebo je to zbytečnost?

Jen se bojím, abych nebyl odkázaný na nějaký starý typ Androidu a pak díky tomu v budoucnu nemohl využívat nějaké aplikace, atd.

Odpovědi:

Pokročilý

Hele nemyslím si, že nejnovější verze android je nutná. Já mám svůj mobil již přes rok a android jsem si nikdy neaktualizoval. S využitím aplikací problém nemám, vše funguje a jestli jsi doopravdy lajk, jak píšeš, tak bych mobil koupil a androidem se netrápil :-)

Ono před tou aktualizací se dole píše, že je po ni potřeba obnovit telefon do továrního nastavení. Je to z toho důvodu, že pokud se obnova do tov. nastavení neprovede, aktualizace se neaplikují.

Jenže pak přijde uživatel, nepřečte si to a telefon se mu seká. Takže aktualizovat ano, ale po aktualizaci provést obnovení do továrního nastavení. Poté se telefon sekat nebude.

Vojta, Lenovo Amasador

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 871
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.