Dzejkob

Je aktualizace verze Androidu v mobilu důležitá?

Chci si koupit mobil Lenovo A6000, kde by měla být prý přednastavená verze Androidu 4.4 cosi… a když si pročítám recenze na daný telefon, ta je s ním většina lidí +/- spokojená, ale jedinou výtku, kterou dost často zminují je ta, že když aktualizovali verzi androidu na 5.0 Lollipop, tak se jim začal mobil hrozně sekat a byl skoro nepoužitelný…

A jelikož jsem mobilní lajk, chci se zeptat zkušenějších – Je opravdu důležité, aby měl daný mobil nejnovější aktualizaci, nebo je to zbytečnost?

Jen se bojím, abych nebyl odkázaný na nějaký starý typ Androidu a pak díky tomu v budoucnu nemohl využívat nějaké aplikace, atd.

Odpovědi
UltraFan

Hele nemyslím si, že nejnovější verze android je nutná. Já mám svůj mobil již přes rok a android jsem si nikdy neaktualizoval. S využitím aplikací problém nemám, vše funguje a jestli jsi doopravdy lajk, jak píšeš, tak bych mobil koupil a androidem se netrápil 🙂

Tobbycz

Ono před tou aktualizací se dole píše, že je po ni potřeba obnovit telefon do továrního nastavení. Je to z toho důvodu, že pokud se obnova do tov. nastavení neprovede, aktualizace se neaplikují.

Jenže pak přijde uživatel, nepřečte si to a telefon se mu seká. Takže aktualizovat ano, ale po aktualizaci provést obnovení do továrního nastavení. Poté se telefon sekat nebude.

Vojta, Lenovo Amasador