Elis Pokorná

Je agapornis vhodným papouškem na ochočení?

Dá se ochočit a mít ho na mazlíka jako třeba korelu? Díky za radu :)

Nejlepší odpověď
kapka

kamarádka měla perfektního agapornise, ochočenýho, nebojácnýho, běhal dokonce po zemi se psama, sedal na hlavu, na ruce, na povel uměl letět zpět do klece. No, povelem bylo, že kamarádka vzala do ruky utěrku, byl moc chytrej, už věděl, že má padat „domů“. 🙂
Takže určitě na ochočení vhodný je, záleží samozřejmě i na věku, kdy se začne ochočovat, ale tak to platí všeobecně u papoušků.