Avatar uživatele
dáma z ČR

Je Acer opravdu tak špatný?

Já osobně mám Acer a mám s ním zkušenosti výborné. Notebook šlape jako hodinky už 5 let bez jediný závady. A to byl jeden z nejlevnějších.

Acer, ale patří k těm horším a poruchovým značkám. Recenze jsou nic moc a lidi co rozumí PC tuto značku také nedoporučují. Většiná lidí je s touto značkou velmi neskokojená. A tak by mě zajímal i váš názor.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? konemy, Paul86 před 3033 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Jiná odpověď

Acer hodnotím, ale v životě jsem s ním nepracoval. Toť zdejší odpovědi. Máš ho pět let bez závad, tak co chceš slyšet ? Jaký je, víš nejlépe sama.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
konemy

A acerem mám dobré zkušenosti

Mám notebooky i tablet a fungují skvěle.

Upravil/a: konemy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
brillant

A acerem mám dobré zkušenosti

Acer cca 6 let bez problémů, HP cca 1/2 roku po záruce závada zákl. desky, cca po 3,5 letech šel definitivně do kytek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

A acerem mám dobré zkušenosti

„5 let bez jediný závady“
to hovorí za všetko. Mnohé značkové NB sa pokazia tesne pred koncom záruky, vtedy máte šťastie na bezplatnú opravu, alebo tesne po záruke a tu máte smolu. Mne takto u značkového notebooku, značku zámerne neuvádzam, ale nebol to Acer, 2 dni pred koncom záruky, odišlo napájanie 5V, čo si vyžiadalo výmenu matičnej dosky. Bezplatne, ale keby som šla do servisu až o tie 2 dni, výmenu a nie lacnú, zaplatím. Je pravda, toto sa týka výdrže.
Pri odborných hodnoteniach je Acer zaradený do strednej kategorie, pre bežného užívateľa. Či sa na ňom dajú hrať hry neviem, ale dokázala som na ňom strihať a mixovať film.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

A acerem mám dobré zkušenosti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Jiná odpověď

Acer neznám, ale 5 let je slušný výkon.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

A acerem mám dobré zkušenosti

…jede sedmým rokem…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Meal

Acer hodnotím spíš podprůměrně,není nejhorší, ale mohlo by to být lepší

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Acer hodnotím spíš podprůměrně,není nejhorší, ale mohlo by to být lepší

vydržel mi stejně jako Sony Vaio a to cca. tři roky. Teď jsem zkusil HP a moc mu také nedávám, je to spotřební zboží.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rejkjavik

Jiná odpověď

Jak říká náš profesor na informatiku, všechny notebooky začínající na A stojí za hovno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nechápavé

Acer hodnotím průměrně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CobblíkCZ

Acer hodnotím průměrně

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek