Avatar uživatele
sznamko

Je 5 hodin ráno a ptám se sám sebe..PROČ MUSÍM VSTÁVAT!!!

já vím že do práce ale che se vám vstávat???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4965 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

ak sa vám nechce vstávať, skúste pracovať poležiačky. Už vidím ten zástup postelí na ulici, smerujúcich na pracoviská…
Ale myslím, že dlho to nevydržíte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
leonessa

Buďtě rád, že nemusíte vstávat ve 4ráno:) Vstávala jsem takhle párkrát do práce a řeknu Vám, že se mi tuplem nechtělo. Ale na pátou jsem si pak docela zvykla:)I když to ideální úplně není. Ale aspoň jdete brzo z práce, ne?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ladyhawke

Vstávání v pět hodin ráno je efekt trhnutí vodítkem od zaměstnavatele, ale je to jen naše volba :).

Vstávání v 5.00 ráno je pro mě něco jako sprosté slovo. Netuším proč, ale jsem spíš sova a po ránu se měním v zombie. Byly doby, kdy jsem v 5h ráno teprve šla spát. Na takhle časné vstávání se dá zvyknout, organismus se po čase poddá (u mě po dlouhém čase).

Ale den je někdy i sladce dlouhý, když si člověk přivstane…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

http://www.spolek-prokop-pribram.cz/pis­ne/vstavaj%20Ja­no.htm

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tojsemjá

Vstávala jsem tak celé roky a když jsem si stěžovala,vždy mi doma říkali,že babička musela vstávat ve 4h ráno,tak že to mám ještě dobré.Pak jsem začala vstávat v 6 a stejně to bylo brzo-nechtělo se mi.Teď vstávám prakticky kdy chci,ale budím se-i o dovolené-v 5 nebo 6.Nechce se mi,ráda bych spala,ale jsem vzhůru a co s tím nadělám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek