teufl

Je 33 000 na semestr na vysoke skole hodne vysoke skolne?

Chci se hlasit na hotelovou skolu v praze, na ktere se plati 33000 kc za semestr. Je to podle vas primereny skolny za vysokou?

Nejlepší odpověď
Drap

Vzhledem k tomu, že vzdělání bývá deklarováno jako bezplatné, tak se mi to zdá dost vysoké. 66 tisíc má někdo problém vydělat za rok.

Další odpovědi
annas

Pokud myslíte tuto školu Vysoká škola hotelová v Praze, spol. s r.o.,, je to škola soukromá,. Poplatky spojené se studiem na soukromých vysokých školách stanoví soukromá vysoká škola ve svém vnitřním předpisu.

Vysoká škola hotelová v Praze (VŠH) je zavedenou soukromou školou s dlouholetou tradicí.

http://www.vsh.cz/

Částka je vysoká, takže každý středoškolák si studium nemůže dovolit. Neznám výši poplatků na jiných soukromých VŠ, tudíž nemohu srovnat.

Jedině jít na státní vysokou školu.

ivzez

66.000 za akademický rok je poměrně dost.

Školné se na soukromých VŠ pohybuje od 45.000 do cca. 80.000 ročně,
u většiny škol je školné od 50.000 do 55.000 za rok.

(Vynechala jsem Anglo-americkou VŠ – 120.000
a programy MBA od 120.000 do 430.000 Kč/rok.)

jan.simecek

MBA se dá studovat i levněji podívejte se na webové stránky http://www.lig­suniversity.cz/mba