aruallaf

Je 15 a 13 velký věkový problém?

Zamilovala jsem se do kluka a Seznámili jsme se přes internet. Že mi je 13 jsem mu řekla 2. den co jsme se seznámili a potom mi po nějaké době řekl, že si celou dobu myslel, že mi je 15 jako jemu. Pak jsme si moc nepsali a tak jsem se ho zeptala, jestli se něco změnilo. On řekl, že ne, ale myslím, že si ani neuvědomuje tu změnu :(

Nejlepší odpověď
www

Z jeho pohledu to rozdíl být může, záleží jak a proč to takto hodnotí. Jen on ti to může objasnit.
Z mého pohledu však žádný podstatný rozdíl nevidím 😉

Další odpovědi
anonym

Oni tyhle 15ti letý hledají ženský jen na líbačku a sex. Tak asi se urazil a hledá si jinou.

badisko

no neni to problem… jen ten ze ty jsi pod zakonem on neni…:D…

rigormortis

Možná budu hnusný…opravdu je vhodné vyhledávat staršího partnera? Před dovršením alespoň ochraného věku?