soudkyne

jdy bude odtranena moje fotografie???

po jake dobe bude odstranena moje fotografie ze seznamu hledanych osob.Nedopustil jsem se trestneho cinu.Policie pome patra kvuly vyslechu a jsem momentalne v zahranici a nemhu tu nechat jen tak praci.Jedna se o skodu priblizne 50.000kc.Slysel jsem ze po 3letech se to maze protoze se pripad nevyresil co je natom pravdy ??? preji hezky den.

Odpovědi
standa

Ze seznamu hledaných osob budou vaše údaje vymazány až pomine důvod pro který jste zde byl uveden.

Jedním z důvodů může být i fakt, že čin, ke kterému se vztahuje hledání vaší osoby pro podánní svědectví bude pravomocně odsouzen nebo promlčen (zpravidla 3 roky, ale lhůta se může z růszných důvodů prodlužovat). Pak už vaše svědectví nebude nutné.

Ale je dost možné, že vaše neomluvená neúčast jako svědka bude považovaná za přestupek se sankcí až 50.000 Kč, tak si na to dejte pozor…