kropitko

Jdu spát, tak dobrou, užijte si zbytek dne,,,

Odpovědi
chucky

Před spaním jsem si zapla net a mrkla na odpovědi a nestačím se opět divit, co tady je opět za neklid.
Proč admin nezasáhne. On musí vidět, kdo tady maže, přehazuje otázky.
Dřív jsem sem chodila ráda, ale dnes tomu už tak není. Každý má svých starostí dost a když jde na odpovědi, tak se chce odreagovat a něco zajímavého dozvědět a néé se dohadovat, rozčilovat a kazit si náladu.

Přeji Vám také dobrou noc a přeji těmto stánkám brzkou změnu k lepšímu.