teena

Jdu si teď odbarvit černý vlasy peroxidem 12%, nevíte někdo, jak dlouho ho mám nechat na hlavě, než to začnu vymývat?

Nejlepší odpověď
anonym

Ja bych to peroxidem nedelala,staci si vzpomenout na blondyny timto vytvorene,nehezka blond barva,spalene konecky,nasetrit a jit ke kadernici.

Další odpovědi
iceT

prectete si navod na pouziti,na kazde krabicce je to napsane,jinak take zalezi na kvalite vlasu,nekdo musi pouzit i vickrat,nez dosahne pozadovaneho odstinu.

ReHu

Nejdříve bych zkusila vzorek. Třeba spodní vlasy vzadu.
Můžeš si vlasy třeba zničit, nebo můžou nehezkou barvu.