Martisek

Jdu na rande potřebuju pomoct s oblečením

potřebuju pomoct jdu na rande s jedním klukem už zítra odpoledne jdeme do pizzerie a já nevím co si mám obléct co za oblečení jak se nalíčit a co za doplňky nechci bejt přeplácaná ale chci se mu líbit prosím pomozte Děkuji všem za odpověď

Nejlepší odpověď
quentos

vem si to, v čem chodíš normálně. Tak to radí i příručky. Když se vystrojíš jak na svatbu, je to přetvářka a nakonec to tak bude vypadat, že tak obvykle chodíš ustrojená. Pokud na něj chceš zapůsobit, oblečení Ti rozhodně nepomůže (možná to tak funguje u povrchních dam, ale rozhodně ne u kluků!). Dostaneš ho spíš na svou přirozenost (což je odpověď na druhou otázku – osobně mám nejradši holky, které se nelíčí vůbec (a teď si čtu odpověď Beaes a musím doplnit, že lesk na rty přímo nesnáším). Takže když už, tak jemně, ale rozhodně toho na sebe nenaplácej moc). Kluci spíš dají na PŘIROZENÝ šarm a povahu, a ne na to, co si na sebe holka vezme a naplácá. Jde na rande s Tebou, ne s Tvým šatníkem nebo kosmetickým koutkem.

Další odpovědi
BEAES

To je velmi těžké Vám poradit, když člověk neví, jaké oblečení doma máte a ohledně líčení…jaký jste typ. Určitě bych se neoblékla moc výstředně. U líčení očí doporučuji použít řasenku a stíny v zemitých barvách, pokud jste bruneta, pokud máte pěknou pleť,tak stačí jen poprášit pudrem, jinak mázněte trošku make-upu a dobře rozetřete!Na rty lesk. Volila bych i nevtíravou, jemnější vůni, třeba do vlasů. Tak ať Vám rande výjde, držím pěsti.

ten který je

Hezky se namaluj použij nějakou dobrou vonavku a vem si na sebe něco sexy.

mojitek

Oblec se ve stejnem stylu jak chodis normalne.Hlavne se neprevonavkuj,to odradi kazdyho normalniho kluka.Bud prirozena a sama sebou.Vlastne vzato : jestli jsi mu sympaticka,tak te bude chtit i kdyby jsi mela na sobe pytel od brambor 😉

Sandy

Nic moc extra nevymýšlej, prostě něco jako vždycky…třeba úzký džíny, k nim boty, co normálně nosíš…můžou být i na podpatku, jestli v nich umíš chodit..ale poslouží i tenisky nebo botasky, hlavně ať jsou čistý. Pak třeba pěknej pásek, jestli nějakej máš, protože je zima tak bundu, můžeš kdyžtak i vestu-uvidíš podle počasí. Pod tím mikinu, svetru…záleží co máš, vem si třeba svoji oblíbenou;-).A pod to můžeš vzít tílko na ramínkách nebo pěknej výstřih, ale ať to zase není moc vyzívavé…můžeš zkusit i něco kolem krku…vem si klidně i čepici, rukavice a šálu, to záleží na tobě a vevnitř to stejně odložíš.
Co se týče lýčení, dej si na obličej make-up nebo i pudr-záleží, co doma máš. Rtěnku radši nepoužívej, dobře poslouží i obyčejný lesk nebo balzám na rty. Na oči dej řasenku, tužkou taky nic nezkazíš, oční stíny si dej jaký si dáváš vždycky, ale obejdeš si i bez nich. Vyhni se moc černý barvě, křiklavě růžový nebo zářivě modrý. Jestli to umíš, můžeš si namalovat i tekutý linky, ale jestli to neumíš, radši na ně zapomeň, ať nepůsobíš směšně. Dneska večer si pinzetou uprav obočí-ale skutečně večer, když to uděláš zítra, mohla bys ho mít odpoledne ještě trochu zarudlé, takhle to přes stihne zmizet. Taky pamatuj, že co se obočí týče méně je někdy více.
Ještě si můžeš vzít kabelku, jestli máš na výběr, zkus aby ti ladila např. s botama, bundou nebo čepicí.

afro.minerva

Takže, hlavně klid. Vezmi si na sebe úplně normální nějaké pěkné ryfle. K tomu si vezmi nějaké pěkné barevné tričko, třeba červené nebo jinak barevné, nemusí být ani moc vyzývavé a nějaký svetřík na zapínání na zip. Ty jsou fajn. Hlavně se obleč tak, aby jsi se cítila příjemně. Vezmi si pohodlné boty. Hlavně žádné jehly, aby tě nebolely nohy. Mohla by jsi potom být nepříjemná aniž by jsi si to uvědomovala. Dál pokud jde o líčení. Nalíčit se můžeš, ale hlavně to nepřežeň. Rtěnku si nemaluj, použij maximálně lesk, ale lepší je spíš rty nalojovat. Kluci nejsnášejí lepivý rtěnky. Namaluj si lehce oči, trošku zvýraznit, ale rozhodně nic totálně křiklavýho. Jde přece do pizzerie a ne na diskárnu. Zvol jednoduchý účes – rozpuštěné vlasy nebo ohon. Nic extravagantního. Jinak kluci mají rádi přirozenost. Takže nic takového, čím by jsi budila dojem umělosti. Ale třeba nějaký pěkný naušnice, ty by jsi si vzít mohla. Alespoň takhle jsem chodila na první rande já. Ale nakonec si myslím, že se mu už stejně líbíš, to by tě nezval na rande. Hlavně se nestresuj a snaž se být sama sebou jak v chování, tak v oblečení a líčení. To je nejlepší, když jdeš na rande.

Nuk nuk

V první řadě bych poradila, abyste si oblékla něco, v čem se budete cítit dobře. Jakmile se obléknete do něčeho, co Vám nesedne jen proto, že je to něco extra a je to nápadné, bude to horší, než kdybyste šla v teplákách. Jen by Vám to přidalo na nervozitě a to není moc dobré.
Určitě ale buďte upravená a oblečení by mělo být pěkné a čisté. Pánové jsou zaměření vizuálně – tj. na to, co vidí, takže upravenou partnerku ocení.
Narozdíl od Mojitka, bych Vám poradila, aby oblečení nebylo příliš vyzívavé a sexy – tedy pokud to není Váš osobní styl, v e kterém se pohybujete i běžně. Správného chlapa nepoznáte podle toho, jak moc se Vám kouká do výstřihu nebo na nohy – tam koukají skoro všichni, ale spíš podle toho, jestli je Vám s ním a jemu s Vámi dobře, jestli si máte, co říct atd. Na druhou stranu byste něměla vypadat ani nemělo být moc upjatě. To byste dost zneklidňovala.
Vůně je velice důležitá. Použijte takovou, kterou máte ráda a víte, že se k Vám hodí. Hlavně se nepřevoňte ;)
Pokud se líčíte, zvolte něco, co se bude hodit k Vašemu oblečení. Nejdete-li na večírek, zkuste raději tlumenější pasdtelové barvy. Jestliže se normálně nelíčíte, jděte i tentokrát buď bez nalíčení nebo jen s velmi decentním – řasenku, lesk na rty apod.

lorja

Obleč se tak aby jsi se cítila dobře.S líčením to taky není potřeba přehánět.Hlavně si nachystej dobrou náladu a setkání si užij.