Avatar uživatele
kluk2

Co si obléct na druhé rande?

Ahoj :)
Dnes jsem si užil své první rande v životě… narychlo jsem na sebe hodil rifle a košili, ale nemyslím, že to bylo to pravé ořechové.. takže co na sebe příště? & donést kytičku nebo něco podobnýho? (JO, už jsem sem jednou psal… ale tam byly nekonkrétní odpovědi „něco, v čem se budeš cítit dobře“ – já chci něco konkrétního) 🙂
Doplňuji:
To rande bude večer, ne teď v těchto vedrech :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: kluk2

Zajímavá 0 před 3580 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

kluku2 (i když jsi jistě jenom jeden), já bych sa potěšila, kdyby to byla pěkná kytice (ne tá od Erbena).
To, co z lásky se dává, cennější toho, co v krámku koupíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Haha …vem si rozove sako a zlute kalhoty .....pod sako zelenou kosili …
to udela dojem na 100% …ono nezalezi co mas na sobe …ale jak si veris a ceklove nastupovani .....chjo deti to chce trenovat .....:D ..zadnej ucenej z nebe nespad …co si myslis ze na ni udelas dojem …pokud obleceny jakoliv …ale budes se chovat jako pako ? no tak to mozna udelas dojem na nejakou pedofilni klisnu …:D
Klid pokud jste si trochu podobni tak to klapne tak jako tak …hlavne bud svuj a uvolneny .....neber to jako rande !!! Do niceho se nenut …a nechej to tect jako vodu ..ve chvili kdy budes mit spatny pocit …ZDRHEJ …:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sabeth

Měl by jsi působit sebevědomě, vedět co děláš a na vše s jistotou. Když takhle budeš působit, je jedno co máš na sobě. Ale jestli to chceš jinak… Pěkné tričko a kraťasy;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Kytičkou se nikdy nic nezkazí, právě naopak. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Myslím, že ještě večer bude vedro, takže bych šla asi taky do krátkých kalhot, lehká košile – proč ne. Asi to poprvé nebylo to pravé, protože si podcenil přípravy. Kytička jistě potěší, stejně jako nějaká sladkost nebo jiná dobrota.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Morčata331

kytička,náhrdél­ník,prsten něco z čeho bude mít radost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gulag

Vezmi si cervene triko, ofinu v zadnem pripade nesmis mit napravo a porad mluv o tom jak moc pracujes a jsi skromny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

ad gulag:
ty už to nehul…

před 3580 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kluk2

gulag
Nemám ofinu…

badisko
Bohužel, sako mám jen černé, šedé a modré 🙂

před 3580 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Morcata331
nebo kabelku, ze ano ? xD

před 3580 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek