kluk2

Co si obléct na druhé rande?

Ahoj :)
Dnes jsem si užil své první rande v životě… narychlo jsem na sebe hodil rifle a košili, ale nemyslím, že to bylo to pravé ořechové.. takže co na sebe příště? & donést kytičku nebo něco podobnýho? (JO, už jsem sem jednou psal… ale tam byly nekonkrétní odpovědi „něco, v čem se budeš cítit dobře“ – já chci něco konkrétního) 🙂
Doplňuji:
To rande bude večer, ne teď v těchto vedrech :)

Nejlepší odpověď
led

kluku2 (i když jsi jistě jenom jeden), já bych sa potěšila, kdyby to byla pěkná kytice (ne tá od Erbena).
To, co z lásky se dává, cennější toho, co v krámku koupíš.

Další odpovědi
badisko

Haha …vem si rozove sako a zlute kalhoty .....pod sako zelenou kosili …
to udela dojem na 100% …ono nezalezi co mas na sobe …ale jak si veris a ceklove nastupovani .....chjo deti to chce trenovat .....:D ..zadnej ucenej z nebe nespad …co si myslis ze na ni udelas dojem …pokud obleceny jakoliv …ale budes se chovat jako pako ? no tak to mozna udelas dojem na nejakou pedofilni klisnu …:D
Klid pokud jste si trochu podobni tak to klapne tak jako tak …hlavne bud svuj a uvolneny .....neber to jako rande !!! Do niceho se nenut …a nechej to tect jako vodu ..ve chvili kdy budes mit spatny pocit …ZDRHEJ …:D

Sabeth

Měl by jsi působit sebevědomě, vedět co děláš a na vše s jistotou. Když takhle budeš působit, je jedno co máš na sobě. Ale jestli to chceš jinak… Pěkné tričko a kraťasy;-)

marci1

Kytičkou se nikdy nic nezkazí, právě naopak. 🙂

lota

Myslím, že ještě večer bude vedro, takže bych šla asi taky do krátkých kalhot, lehká košile – proč ne. Asi to poprvé nebylo to pravé, protože si podcenil přípravy. Kytička jistě potěší, stejně jako nějaká sladkost nebo jiná dobrota.

Morčata331

kytička,náhrdél­ník,prsten něco z čeho bude mít radost.

gulag

Vezmi si cervene triko, ofinu v zadnem pripade nesmis mit napravo a porad mluv o tom jak moc pracujes a jsi skromny

Mc Merkurion

ad gulag:
ty už to nehul…

kluk2

gulag
Nemám ofinu…

badisko
Bohužel, sako mám jen černé, šedé a modré 🙂

petra15

Morcata331
nebo kabelku, ze ano ? xD