Jdou z iPhonu 4 posílat písničky,vide­a,obrázky apod.? Pokud ne tak na co je tam Bluetooth…Děkuji

Nejlepší odpověď
chudst

Ze 3ky jsem neprisel na to, jak to poslat do jineho telefonu. Bluetooth slouzi k synchronizaci s jinymi zarizenimi (napr. ja ho vyuzivam v aute s GPSkou).

Další odpovědi
vivatis2

Pokud je tam bluetooth tak by to mělo jít.

anonym

zrovna pisnicku jen tak snadno pres bluetooth neposlete , protoze apple ma svuj business zalozeny prave na prodeji hudby skrze iTunes, … vsimnete si: „PRODEJI“, nikoliv nelegalnim kopirovani pres bluetooth, a proto to nejde 🙂

Implicitně to neumí ani android telefony, ale do těch lze naštěstí snadno stáhnout aplikaci která to umožní.http://mar­ket.android.com/de­tails?id=it.me­dieval.blueftp

///

obrazky pres bluetooth poslat lze

Valky

Protože iPhone není funkční telefon, pouze doplněk… Jak já říkám :) Všichni známý, kteří ho mají, mi odpověděli na otázku, proč zrovna iPhone? – Protože je to štrůdl! Telefon k ničemu, to, co hloupá nokia vyřešila v roce 91, s tím se potácí Mac do dneška.. :) Kupte si mobil s Androidem a odpadnou Vám starosti s kravinama :))))