hawranek

Jdou vymazat již položené otázky?

Zajímalo by mne, jestli jdou vymazat otázky, které jsem již položila a byly zodpovězeny.

Nejlepší odpověď
led

Ak urobíte vo vlastnej otázke chybu a chcete otázku zrušiť, nahláste ju adminovi ako závadnú. On má právo ju odstrániť.
Teraz budem asi trochu tvrdá…
Ale rušiť otázku, na ktorú už bolo zodpovedané? Prečo? Hanbíte sa za otázku, alebo chcete ublížiť odpovedajúcim? Možno ju zrušiť tak, ako som napísala hore.
„Slovo, ktoré opustí ústa, nemožno vziať späť“
Radšej si 2× prečítajte, čo ste napísali až potom ho pošlite.
Pozor na rýchle prstíky 🙂

Další odpovědi
mosoj

Nahlašte to jako závadnou otázku a admin ji vymaže. Je to jenom vaše věc co s ní uděláte .
Ublížit ostatnímu uživateli tím že zlikviduji otázku kterou jsem položil sám – to určitě neublížíte.