DusanOrlik

Jdou vkládat soubory z počítače do mobilu,když nemám kabel?

Jestly ano,jak?Díky v češtině

Nejlepší odpověď
DDarent

Jistě že ano, ale nato potřebuješ Buďto Wifi, nebo Bluetooth. (já mam Bluetooth 3.0, takže my to fachčí jako blázen) Pak si do mobilu stáhneš program podle svýho operačního systému (v mím případě používam Snap N Go) a nainstaluješ program do počítače. Pak se jenom připojíš na WIFI/ Bluetooth a spustíš Foťák. Potom vyfoťíš soubor na ploše a už se přenáší skrz Wifi/ Bluetooth. (myslim, že máš mobil Nokia C1, a u tý to nespustíš ani za 50 let.)

http://www.you­tube.com/watch?v=ti­veutcbMv4
koukni se natuto vide, tady to vysvětlujou…
Doplňuji:
Pro Klikihak: Ukaž my komp, kterej má infraport!!!!!

Další odpovědi
klikihak

Přes paměťovou kartu, bluetooth, infraport, wifi, nebo skrz internet v mobilu např. přez úschovnu a email.