LuK4S3k CZ

Jdou u hororu SAW díly popořadě a navazují na sebe ?

Někde jsem slyšel že díly hororu SAW nejdou po popořadě ale 1,2,4,7,3 je to pravda a navazují na sebe a v jakém pořadí to je prosím poraďte.
Doplňuji:
Děkuju dival sem se na saw the game na youtube a tam to ten chlap rikal tek mě to zmátlo

Nejlepší odpověď
iceT

Díly filmu jdou za sebou tak jak jsou očíslovány,sedmý díl uzavírá jako kruh celou sérii.Podívej se na celé a pochopíš.
Doplňuji:

Další odpovědi
hichkv

mislim si ze v jakemkoli poradi davaj smysl

Lukasy

Děj začina tam kde předchozi dil zkončil.