verunka483

Jdou rozplést dredy, nebo je budu muset rovnou ostříhat?

Vím, že jsou i falešné a pseudo, ale pokud jde o normální, je možné je rozplést?

Odpovědi
Damiana

Mrkni do diskuzi v odkazu – podle některých dredařek a dredařů prý rozplést jdou, jen to stojí hodně trpělivosti, vypadá přitom hodně vlasů a je zapotřebí hodně kondicionéru. 🙂

http://www.vlasy-in.cz/dredy-dready-fotky-udrzba-historie-objevte-dreadlocks

čelsi

jdou! chce to trpělivost a určitě to půjde.

Drap

Záleží taklé jak je máš dlouho, ale myslím, že už to nikdy nikdo nerozplete.