smoulinkaq

Jdou pujčit bradlové chodniky pobliž Frýdku-Místku?

Psala sem na to prvni co sem vam rano poslalá a tam nepujčuji ani neptodavaji maji to pry jen pro rehabilitační us­tavý

Nejlepší odpověď
anonym

Už ti přece poradil beer v původní otázce, aby ses obrátila na svého ošetřujícího lékaře, který jediný dokáže posoudit vhodnost či případný nárok.
Jinak jak píše www, netřeba vkládat nové dotazy, u původní otázky lze vložit doplnění, či další v diskuzi.

Další odpovědi
www

Použij Google, bradlové chodníky, FM. Nebo přečti svoji starší otázku.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/na-kterych-strankach-by-se-ho-mohla-koupit-myslite-ze-by-mi-ho-i-pujcili