Kristy6

Jdou přehrát soubory z CD do fleshky?

Prosím,potřebuju poradit jestli jdou přehrát soubory z CD fo fleshky a jestli ano,tak jak.Jsou to nějaké soubory v mp3/mp4 teď nevím,ale jde o nějakou nahrávku k výuce anglického jazyka.Děkuji za jakoukoliv pomoc :).

Nejlepší odpověď
badisko

1.vsun CD/DVD do mechaniky a otevri>> Tento pocitac >> zobrazi se ti CD?DVD v mechanice ..dej >>> prozkoumat po otevreni oznac mysi vsechny soubory a dej kopirovat >>>

2 …Vsun flashdisk do PC ..otevri Tento pocitac ..vyber ikonu flashdisku ..poklepej na ni po otevreni slozky… vyber misto kam to chces skopirovat klikni pravym tlacitkem mysi na bilou plochu ve slozky ..otevre se ti vyber ..pak dej vlozit …
cekej na dokonceni operace …

Dalsi moznost je otevri Tento pocitac >> CD/DVD dej prozkoumat …po otevreni CD/DVD otevri flashdisk …vse co je CD oznac pretahni do fleshdisku
nechej sojit operaci …

Tech moznosti je spousta …:D

Další odpovědi
mosoj

Pomocí počítače a funkce kopírování.
To by jsi v dnešní době ale měla vědět.