Illines

Jdou po domacku,vylestit obycejne kameny?

Nasla jsem si pekne tvary kamenu,ale doma jaksi jsou trochu vybledle,nez byli puvodne.A tak si myslim,ze bych si je mohla vylestit.Ale neznam techniku-zda to vubec jde?Dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Poptám se Ti Illines. Bydlím v domě brusiče drahých kamenů a všude na zahradě mají vlastnoručně nadělané valouny. Bytná bude vědět, zda na to existuje nějaký prostředek.

Další odpovědi
terry

Možná by to šlo nějakou jemnou brusnou pastou.
Ale také záleží na druhu kamene.